top of page

ЛеоЛев

Client

Леокераміка

Year

2021

Location

Lviv

Share

  • Facebook
  • Instagram
1leo.gif

Розробка корпоративного героя для бренду Леокераміка.

 У процесі SMM-супроводу мережі будівельних супермаркетів Леокераміка розробили і ввели для соцмереж корпоративного героя

Лео-Кота, що дало додаткові інструменти передачі месиджів бренду, ввело фан-складову.

0.png

Образ шкодного рудого кота, що із сарказмом та здоровим почуттям гумору може розповідати про продукти бренду, виявився вдалим – аудиторія краще реагувала на комунікацію з героєм, ніж без. Після півроку тестування у соцмережах та на зовнішніх носіях Леокераміка ухвалила рішення розробити власного постійного персонажа-брендового героя – ЛеоЛева-ЛеоЕксперта.

Втілення замовили в дизайн-студії Miks Digital.

1.png

За початковим задумом замовника корпоративний герой мав бути мальованим персонажем левом-дизайнером близько 30 років, джинси-кросівки-піджак, окуляри і планшет, – типовий дизайнер. Відповідно до завдання і референсів Леокераміки дизайн-студія Miks Digital створила і промалювала такого персонажа.

Однак паралельно, зі свого боку, ми запропонували варіант більш мультяшного героя, що дало можливіть зробити акцентнішою морду-голову, олюднити і увиразнити міміку – щоб передавати виразно різні емоції. Так отримуємо і власного героя, і водночас емоджі, що може використовуватися залежно від обставин.

2.png

Гриву ЛеоЛеву зробили адаптивною – наприклад, можна відтворювати вогником, коли акції чи знижки, або ж серцем до Дня закоханих.

Замовник кінцево обрав варіант, запропонований Miks Digital.

Крім промальованого героя та елементів, пропрацювали базово 12 різних сюжетів, на основі яких створили стікерпак. За задумом, в подальшому бренд зможе використовувати ці 12 історій для розробки нових сюжетів.

2.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png
11.png
10.png
12.png

І от вже із серпня весела морда ЛеоЛева грайливо підморгує із оранжевих білбордів та сітілайтів Леокераміки по всій Україні.

13.png
bottom of page